az-ubytovani.info ** Penzion Cesky statek ubytovanie Praha 9-Dolni Pocernice

** Penzion Cesky statek ubytovanie Praha 9-Dolni Pocernice

Penzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek Český statek Dolní Počernice
Penzión sa nachádza na východnom okraji Prahy, 20 min od centra, neďaleko O2 Arény a výstaviska Letňany. Penzión má 12 izieb, sedliackú stodolu pre 75 osôb, reštauráciu, parkovisko. Zabezpečujú tu ubytovanie, svadby, oslavy, konferencie, školenia.

Penzion Český statek Vám ponúka ubytovanie v Prahe v jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových a vo viaclôžkových izbách. Všetky izby sú vybavené WC a sprchou. Vo väčšine izieb je televízia so satelitnými programami a telefón s priamou voľbou. V penzióne je možnosť pripojenia k internetu. Novo možnosť ubytovania v 2 apartmánoch.

Penzion Český statek je neoddeliteľnou súčasťou historického jadra Dolných Počerníc. V objekte je umiestnené ubytovacie zariadenie s tridsiatimi lôžkami, štýlová reštaurácia, stodola vhodná na organizovanie rôznych spoločenských akcií a udržiavaná Atriová záhrada s vonkajším posedením.

Penzión ubytovanie Český statek reštaurácia
Reštaurácia ponúka jedlá českej kuchyne. V zimných mesiacoch sa môžete zohriať pri krbe. Na jar, v lete a na jeseň môžete posedieť na terase, z ktorej je výhľad do krásne upravenej záhrady. Reštauráciu možno využiť pre svadby do 25 ľudí. Na väčšie oslavy je vhodná stodola alebo vonkajšie priestory.

Praha penzión ubytovanie Český statek
Pôvodne gazdovský dvorec bol k svojmu hospodárskemu účelu využívaný ešte v druhej polovici 20. storočia. V r. 1993 bol objekt, ktorý je v majetku MČ Praha-Dolní Počernice prenajatý spoločnosti Český statek, sro. Po celkovej rekonštrukcii tu vznikol penzión, ktorý v plnej kráse funguje od r. 1994 a je pýchou Dolných Počernic.

Spojenie do centra Prahy
Penzion Český statek má výborné dopravné spojenie s centrom mesta. Autobus č.163 má zastávku priamo pred penziónom, ostatné autobusy 110, 109 sú vzdialené 5 minút chôdze a za 15 minút Vás dovezú na trasu B metra stanice Palmovka alebo Hloubetín, autobus 208 Vás za 20 minút dopraví na trasu metra A stanici Želivského. Najrýchlejšie spojenie s centrom Prahy je vlakom. Cesta na Masarykovo nádražie trvá 15 minút.

Konferencie
V tesnej blízkosti Pensionu Český statok sa nachádzajú krásne nové konferenčné miestnosti pre 24 a 12 osôb, ktoré možno pre Vás zabezpečiť. Pripraví tu pre Vaše akcie Coffe break, studený aj teplý bufet. Zabezpečia Vám dátový projektor, video, TV a flip-chart.
Penzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - hotel má reštauráciuPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - možnosť pripojenia na internetPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - k dispozícii letná terasaPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - akceptuje creditné karty VISAPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - Televizor má príjem satelitných programůPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - Izby s vlastnou toaletouPenzion Praha 9-Dolni Pocernice Cesky statek - v izbach je telefon